Reduced price! Stilton 19 (Misteri i piramidës së djathit ) View larger

Stilton 19 (Misteri i piramides se djathit )

Jeronim Stilton PE0021

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër vjen për vogëlushët duke ju rrëfyer historitë dhe bëmat e miushëve që jetojnë në Ishullin e Miushëve.

More details

493 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN978 9928 175 85 4

450 Lekë

-10%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

                                                                                      

Data sheet

pages128
ISBN978 9928 175 85 4
Shtëpia botuesePegi
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane
PërkthyesiAgim Doksani