Misteri i thesarit të zhdukur – Stilton 4 View larger

Misteri i thesarit te zhdukur – Stilton 4

Jeronim Stilton PE0191

New product

Përshkrim i shkurtër

Miushi Stilton me personazhet e tij vijne ne serine e katert me aventura te reja ne mjedise tropikale; nje liber plot humor, situata brilante dhe qe i zbavisin lexuesit e vegjel...

More details

483 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928162373

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Në këtë numër Jeronimi do të përballet me një anije të mbytur, një thesar dhe një ishull!

Një aventurë e paparë në detet tropikale!

Gjithçka fillon nga një letër e parfumosur me livando e hallës së Jeronimit, Lipës…

                                              

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages154
ISBN9789928162373
Published year2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani