Katër miushë në xhunglën e zezë – Stilton 6 View larger

Kater miushe ne xhunglen e zeze – Stilton 6

Jeronim Stilton PE0192

New product

498 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928162397

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Numri 6. Katër miushë në xhunglën e zezë

Keni frikë nga terri? Nga merimangat? Dhe nga maçokët? Vuani nga marramendja?

Miku juaj, Jeronim Stilton, vuante shumë nga këto e frikëra të tjera, por u shërua.

Në këtë numër do qeshni me lot duke lexuar sprovat e çuditshme e të pabesueshme të Jeronimit në Xhunglën e Zezë.

                                                                         

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages128
ISBN9789928162397
Published year2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat19 x 14
PërkthyesiAgim Doksani