Histori gazmore 13( Nje fundjave e cmendur per Jeronimin)stilton 13

Jeronim Stilton PE0043

New product

Përshkrim i shkurtër

Aventurat gazmore të një miushi gazetar, familjes dhe miqve të tij, në një botë ku heroi ynë fiton gjithmonë.

More details

892 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN978 9928 175 05 2
Viti i botimit2014

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

                                       

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
ISBN978 9928 175 05 2
Viti i botimit2014
Vendodhja e botimitTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç