Perrallat me te bukura nga e gjithe bota View larger

Perrallat me te bukura nga e gjithe bota

Stefania Leonardi Hartley A-005248

New product

Përshkrim i shkurtër

Përralla të mrekullueshme, të pasura me ilustrime të shkëlqyera dhe personazhe të paharrueshme nga përralla tradicionale dhe legjenda mahnitëse nga anembanë botës.

15 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928003300

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages128
ISBN9789928003300
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia
I ri1