Në mbretërinë e fantazisë 3 View larger

Ne mbreterine e fantazise 3

Jeronim Stilton PE0035

New product

Përshkrim i shkurtër

Aventurat gazmore të një miushi gazetar, familjes dhe miqve të tij, në një botë ku heroi ynë fiton gjithmonë.

More details

493 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN978 9928 200 42 6

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Të dashur miq, fluturoni me mua mbi flatrat e Dragoit të Fantazisë! Do të kridhemi së bashku në një mijë aventura dhe një mijë rreziqe për të çliruar Floriandën, Mbretëreshën e Zanave, dhe të vendosim sërisht paqen në Mbretërinë e Fantazisë! Jeni gati?

Atëherë… hapeni këtë libër dhe ëndërroni me mua!

                                                 

Data sheet

pages380
ISBN978 9928 200 42 6
Shtëpia botuesePegi
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane
PërkthyesiAgim Doksani