Tempulli i Rubinit të zjarrit - Stilton 29 View larger

Tempulli i Rubinit te zjarrit - Stilton 29

Jeronim Stilton PE0185

New product

Përshkrim i shkurtër

“U nisa në kërkim të Rubinit të Zjarrit me nëndetësen e verdhë të profesor Voltit. Sa shumë rreziqe kishte në pyllin misterioz të Amazonës! Milingona gjigante, merimanga leshtore, piranja të uritura dhe bimë mishngrënëse... I ndihmuar nga pasardhësit e Inkansve, do të arrij t’i tregoj vendin një bande brejtësish të paskrupullt që shkatërron pyllin e çmuar!”

More details

501 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928248435

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

                                         

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages164
ISBN9789928248435
Published year2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani
I ri1