Tangoja e harrimit View larger

Tangoja e harrimit

Sveva Casati Modignani BD0108

New product

Përshkrim i shkurtër

Një sërë ngjarjesh dramatike do t'i afrojnë te dy personezhet kryesore, të cilat do të mësojnë të njohin njëra-tjetrën dhe të krijojnë një miqësi të thellë e të fortë.

More details

493 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN97899943003003

950 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Në dukje Xhovana dhe Matilda nuk kanë asgjë të përbashkët, përveçse që banojnë të dyja në lagjen Brera në Milano dhe herë pas here shkëmbehen rrugës me njëra-tjetrën. Njëra është një antikuare tërheqëse, e martuar dhe me një vajzë adoleshente; tjetra një grua e moshuar, e varfër që jeton e vetme në një nënçati prej së cilës kërkon me këmbëngulje të mos largohet për asnjë arsye. Një sërë ngjarjesh dramatike do t'i afrojnë te dy gratë të cilat do të mësojnë të njohin njëra-tjetrën dhe të krijojnë një miqësi të thellë e të fortë.

Data sheet

pages460
ISBN97899943003003
Shtëpia botueseDudaj
RedaktoriSabina Dhrimo
Published year2007
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiAida Baro