Semundje dashurie View larger

Semundje dashurie

Ian McEwan SB0043

New product

Përshkrim i shkurtër

Libër i shkruar në mënyrë të përsosur...Një roman i mrekullueshëm, që se shqit dot nga dora dhe aq origjinal.

More details

899 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Skanderbeg Books
ISBN978 99943 51 11 4

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Xhoi Rouz, tronditet kur ai bëhet dëshmitar i një aksidenti tragjik: një ballon, me ajër të nxehtë, rrëzohet nga era e fortë. Në përpjekjet për të shpëtuar djaloshin e rrezikuar në bordin e tij, një burrë vritet. Një i panjohur, me emrin Xhed Perri, i ndihmon Xhoit në shpëtimin e ballonistit ... por pa u kuptuar as ai vet, ndodh diçka e cuditshme mes tyre.

Data sheet

pages229
ISBN978 99943 51 11 4
Published year2008
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAlbana Kozeli