Habitat Magazinë 2 View larger

Habitat Magazinë 2

Grup autorësh A-006414

New product

498 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Universiteti Polis
ISBN2306-8779

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

24 other products in the same category:

More info

Ky botim vjen si një cikël leksionesh me fokus “Lëvizjet e Planifikimit në SHBA”, një kapitull, që nuk ekziston në versionin e shkurtuar, por ekziston në versionin profesional. Prof.Dr. Besnik Aliaj, në rolin e autorit e ka bërë këtë, duke dashur të heqë një paralele midis zhvillimit të ekonomisë së tregut në fillesat e themelimit dhe industrializimit të SHBA-së dhe në Shqipërinë post-komuniste të pas viteve `90 e deri më sot. “Lëvizjet e planifikimit në SHBA” është një botim me shumë vlerë për studiuesit dhe profesionistët e fushës.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages212
ISBN2306-8779
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë