MAD Magazinë 1 View larger

MAD Magazinë 1

A-006421

New product

999 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Universiteti Polis
ISBN2304-3822

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

24 other products in the same category:

More info

Në këtë numër të parë kemi privilegjin të nisim rrugëtimin e MAD Magazine me nje artiste-dizajner të re dhe të talentuar, Sonia Jojic, e cila hap siparin e revistës me një përmbledhje të punëve të saj me ekspozitën fotografike, që ka debutuar pranë Universitetit POLIS. 

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages92
ISBN2304-3822
Published year2012
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë