MAD Magazinë 3 View larger

MAD Magazinë 3

A-006423

New product

1000 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Universiteti Polis
ISBN2304-3822

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

24 other products in the same category:

More info

Kënga dhe videoklipi “VIDEO KILLED THE RADIO STAR” nga grupi muzikor Buggles (UK) Mad 3 vjen si një vështrim i marrëdhënieve e rolit të dizajnit me industrinë e prodhimit të muzikës dhe videoklipit, të cilin e mundësoi MAD Center & Gallery pranë Universitetit POLIS. Ky nr. i Mad Magazine vjen nën kujdesin e vecantë të Prof.Dr. Besnik Aliaj. 

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages126
ISBN2304-3822
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë