MAD Magazinë 2 View larger

MAD Magazinë 2

A-006422

New product

1000 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Universiteti Polis
ISBN2304-3822
Viti i botimit2013

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

24 other products in the same category:

More info

MAD Magazine 2 fokusohet në çështjet e dizajnit të modës, në mënyrë të veçantë mbi produktet e "Fashion Dizajn & Art Direction" sipas Kursit e Kurrikulat e Universitetit POLIS. MAD Magazine nr.2 përbëhet nga dy pjesë kryesore:
a) Fashion Design & Art Direction
b) dhe numri i dytë i revistës online "Loveubaby".

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages128
ISBN2304-3822
Viti i botimit2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë