Habitat Magazinë 4 View larger

Habitat Magazinë 4

A-006418

New product

999 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Universiteti Polis
ISBN2306-8779

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

24 other products in the same category:

More info

Ky numër fokusohet në disa nga idetë e hedhura në Seminarin Kombëtar mbi “Mbrojtjen e Tokës si një problem ekonomik, social dhe mjedisor”, organizuar nga Universiteti POLIS dhe partnerët e tij në kuadër të Ditës së Tokës. Konferenca dhe ky botim janë produkt i punës së përbashkët të stafit akademik dhe kërkimor si dhe të studentëve të fakultetit të Planifikimit, Mjedisit dhe Menaxhimit Urban, përfshi ketu edhe SustLab, pranë IF Innovation Factory në Universitetin tonë.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages159
ISBN2306-8779
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë