200 kompanite me te medha ne Shqiperi sipas xhiros 2019 View larger

200 kompanite me te medha ne Shqiperi sipas xhiros 2019

Media Union A-005656

New product

Përshkrim i shkurtër

Renditja e kompanive më të mëdha në vend, sipas të ardhurave, “Monitor 200”, për vitin 2019. Ndërtimi dhe koncesionet po vijojnë të fitojnë terren. Sipërmarrjet e përqendruara në konsum paralajmërojnë për pasojat e COVID-19 në aktivitetin e tyre.

More details

899 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Media Union

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

26 other products in the same category:

More info

Për bizneset që mbështetën TAP dhe krijuan iluzionin e rritjes ekonomike, ky ishte viti i fundit i lulëzimit. Panorama e vitit 2019 i ngjan një qetësie, përpara stuhisë, që kishte filluar ngadalë pa u ndier, por u kthye në një ciklon pas shpërthimit të COVID-19.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages108
RedaktoriOrnela Liperi
Published year2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1