Business Magazine Nr. 21 View larger

Business Magazine Nr. 21

New Media Communication A-004859

New product

Përshkrim i shkurtër

Business Magazine eshte revista e pare online kushtuar sipermarrjes dhe qe tashme i ofrohet lexuesve edhe ne versionin e printuar. Ne kete reviste do te gjeni te informacione, keshilla dhe te dhena ne fushen e marketingut, menaxhimit, shitjeve, zhvillimit te trendeve te reja te biznesit, rrjeteve sociale, profile dhe intervista, - qe do ti vlejne biznesit tuaj ne rrugen drejt suksesit.

More details

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

24 other products in the same category:

More info

Ne kete numer do te lexoni:

Teknologjia po zhvillohet?! – Ju zhvilloni aftesite gjykuese smartwork, skuadra e teknologjise ne Tirane, - nje speciale me presidentin e Altea Federation Andrea Ruscica.

Shqiptarë të suksesshëm në botë

Think Big, emisioni për sipërmarrjen dhe tregun e punës

Emigroi nga Kina 22 vite më parë dhe fliste shumë pak anglisht, tani zotëron kompaninë. Zoom me vlerë 3 miliardë dollarë

Ku po shkon bota e marketingut dhe internetit?!

Shërbimi ndaj klientit, marketingu më i mirë

Intervista

Dyqan Taxi bëhet Aladini shqiptar

• Arsimi ende nuk flet gjuhën e zhvillimit

• Profesorët motivues

• Edlira Mali, pedagogia mentore e marketingut

• Kurset online, metodologjia e të sotmes

• Platforma “School Me”

• Code for Albania, programi i disa studentëve shqiptarë në Amerikë

• Koonta, një qytet i tërë në një shkollë

• Teknologjia po zhvillohet?! Ju zhvilloni aftësitë gjykuese Smartwork, skuadra e teknologjisë në Tiranë.

• 7 Gjëra që duhet të bëjë çdo shkollë për të përgatitur Revolucionin e Katërt Industrial

Shkolla Digjitale, startup-i kosovar që ka

marrë përmasa ndërkombëtare

Cilët janë inovatorët shqiptarë të teknologjisë këtë vit

A e njohim veten?! Zhvillim Personal

Arsyet PSE duhet të shisni shtëpinë me ndihmën e një AGJENTI IMOBILIAR

Korça, birra e parë shqiptare që prej vitit 1928

Si po “ziejnë” startup-et në Kosovë

11 sekrete që ekspertët e marketingut nuk duan që ju t’i dini

Zbuloni disa sekrete të dobishme të iPhone

Keto dhe shume shkrime te tjera i gjeni ne revisten me te re te biznesit “Business Magazine”, drejtuar nga Gerti Boshnjaku dhe me kryeredaktore Albana Muçaj.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages84
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë