Bota ne vitin 2019 View larger

Bota ne vitin 2019

A-002158

New product

Përshkrim i shkurtër

“Bota në vitin 2019”, për të tetin vit vjen në gjuhën shqipe nga UNIpress me të drejta ekskluzive nga The Economist, Londër. Tek kjo revistë do të mund të lexoni mbi zhvillimet më të fundit në botë, ku gjendet edhe një seksion mbi “Shqipërinë” , me analiza, opinione vijnë nga autorë te shquar shqiptar për zhvillimet gjatë vitit 2019. Smart people, smart magazine!

More details

3 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

24 other products in the same category:

More info

Revista këtë vit shikon përpara për perspektivat e administratës Trump me një Kongres të ri, realitetin e Brexit, zgjedhjet në Indi, Indonezi, Nigeri dhe në të gjithë Evropën, ndërprerjet e teknologjisë nga UA dhe Kina (mund të shënojë "luginën Sillicon Valley" 2019) 50 vjet pas uljes dhe kulturës së Hënës 500 vjet pas Leonardo da Vinçit.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages120
Shtëpia botueseThe wold in 2019
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1