Cmim i reduktuar! Habitat Magazinë 2 Shiko më të madhe

Habitat Magazinë 2

Grup autorësh A-006414

Libër i ri

498 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Universiteti Polis
ISBN2306-8779

460 Lekë

-8%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

26 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ky botim vjen si një cikël leksionesh me fokus “Lëvizjet e Planifikimit në SHBA”, një kapitull, që nuk ekziston në versionin e shkurtuar, por ekziston në versionin profesional. Prof.Dr. Besnik Aliaj, në rolin e autorit e ka bërë këtë, duke dashur të heqë një paralele midis zhvillimit të ekonomisë së tregut në fillesat e themelimit dhe industrializimit të SHBA-së dhe në Shqipërinë post-komuniste të pas viteve `90 e deri më sot. “Lëvizjet e planifikimit në SHBA” është një botim me shumë vlerë për studiuesit dhe profesionistët e fushës.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe212
ISBN2306-8779
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë