Business Magazine Nr. 19 View larger

Business Magazine Nr. 19

New Media Communication A-004859

New product

Përshkrim i shkurtër

Business Magazine eshte revista e pare online kushtuar sipermarrjes dhe qe prej ketij numri i ofrohet lexuesve edhe ne versionin e printuar. Ne kete reviste do te gjeni te informacione, keshilla dhe te dhena ne fushen e marketingut, menaxhimit, shitjeve, zhvillimit te trendeve te reja te biznesit, rrjeteve sociale, profile dhe intervista, - qe do ti vlejne biznesit tuaj ne rrugen drejt suksesit.

More details

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

24 other products in the same category:

More info

Ne kete numer do te lexoni

Nje speciale te titulluar “Beso ne dicka edhe nese do te thote te sakrifikosh gjithcka”.

Një marrëdhënie të ndërthurur mentorimi

Intervista - Blerta Doçi, mësuesja që ka ngritur disa biznese

Startup - Burimet njerëzore, aseti që kompanitë shqiptare po synojnë të vlerësojnë

Kulture Kompanie - Nga Konventa e i-rë për Menaxherët e Shitjes

Evente Biznesi - Avinash Ananda: Lumturia është magnet i suksesit

Zhvillim Personal - Ndërtoni një biznes që ju shërben ju dhe jo një në të cilin jeni skllav

Sipërmarrje - Ndrysho zakonet dhe ji më produktiv. Ja 10 ide të thjeshta për këtë

Keto dhe shume shkrime te tjera i gjeni ne revisten me te re te biznesit “Business Magazine”, drejtuar nga Gerti Boshnjaku dhe me kryeredaktore Albana Muçaj.

 

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages64
Published year2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë