Habitat Magazinë 1 View larger

Habitat Magazinë 1

Grup autorësh A-006413

New product

50 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Universiteti Polis
ISBN2306-8779

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

24 other products in the same category:

More info

Ky botim është kushtuar tërësisht mbrojtjes dhe menaxhimit të tokës. Botimi i “Dita e Tokës” me autor Prof. Dr. Sherif Lushaj, ekspert i njohur i bujqësisë dhe problemeve të tokës, është një kontribut dhe vlerë shoqërore e shtuar për çdo qytetar me ndërgjegje kombëtare, që e vlerëson tokën si një pasuri dhe pronë e të gjithë brezave.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages224
ISBN2306-8779
Published year2012
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë