MAD Magazinë 4 View larger

MAD Magazinë 4

A-006424

New product

999 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Universiteti Polis
ISBN2304-3822

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

24 other products in the same category:

More info

Libri jep një përshkrim të shkurtër të objek¬teve më të famshme nga gjashtë vende të Ballkanit: Shqipëri, Bosnje Hercegovinë, Kosovë, Mal i Zi, Ma¬qedoni dhe Serbi. Objektet e përzgjedhura kanë luajtur një rol shumë të madh në arkitekturën ballkan¬ike. Libri është botuar në anglisht.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages122
ISBN2304-3822
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë