Santa Quaranta Shiko më të madhe

Santa Quaranta

Luan Rama LG0098

Libër i ri

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9992762772

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

"Rajmondi erdhi nga Shqipëria. Si zakonisht ishte gjithë entuziazëm: "Atje, i tërë ai vend është në një mjerim të plotë. Fshatrat janë shkretuar, fëmijët vdesin urie. Si mund të kesh një qëndrim kaq egoist? Eja të na ndihmosh t'i ushqejmë fëmijët e t'u japim shpresë atyre grave... Fjalimi ishte efikas. Vesha sandalet dhe rrobën time te gjatë greke dhe e ndoqa Rajmondin në Shqipëri. Në një mënyrë shumë origjinale ai kishte menduar të ngrinte një kamp për të ndihmuar refugjatët Shqiptar..."

Të dhëna

Faqe220
ISBN9992762772
Titulli origjinalArgetaLMG
Viti i Botimit2005
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri