Katedralja e Parisit View larger

Online only

Katedralja e Parisit

Victor Hugo BUE161

New product

Përshkrim i shkurtër

Kryevepra e Hygoit të madh, një libër që jo vetëm të tërheq me fjalën e ndezur e të figurshme por edhe me subjektin e jashtëzakonshëm.

More details

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
Viti i botimit2002

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Një libër që për shumë vite e shekuj u bë model dhe i tillë ka për të mbetur kurdoherë.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages640
Viti i botimit2002
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç