Victor Hugo

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 2 of 2 items
 • Kryevepra e Hygoit të madh, një libër që jo vetëm të tërheq me fjalën e ndezur e të figurshme por edhe me subjektin e jashtëzakonshëm.

 • Quick view
  1 200 Lekë 1 500 Lekë -20% Out of stock

  Romani i Viktor Hygoit Shën Mëria e Parisit, i botuar më herët me titullin Katedralja e Parisit është një përkthim i shkëlqyer i Bujar Dokos, përkthyesit tonë të njohur. Që në fillim na duhet të vëmë në dijeni peripecitë që heq ky libër nga dashamirësia e atyre që e botojnë inkognito dhe pa të drejta. Por kjo ndodh rëndom në Shqipëri dhe pikërisht për...

  1 200 Lekë
  1 500 Lekë -20%
  Add to cart More
  Reduced price!
  Out of stock
Showing 1 - 2 of 2 items