Seria - Eja me Pushime

Grup autorësh BDI0309

New product

Përshkrim i shkurtër

Seria- Eja me pushime, një set me pesë libra.

Për fëmijë të grupmoshës 7-13, nga klasa e parë në klasën e 5

More details

904 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria

2 250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Seria e librave 'Eja në pushime me Magjistarin Blu' ndihmon të vegjlit të argëtohen dhe të mësojnë edhe kur janë në pushime.

Secili libër ka 64 faqe ndër të cilat mund të gjeni dhe lojëra për klasën 1-5. Shumë ushtrime dhe lojëra për të mos harruar ato që ke mësuar gjatë vitit.

LIBRAT E NDARE I GJENI KETU:

Eja ne pushime me Magjistarin Blu1 

Eja ne pushime  me Magjistarin Blu2

Eja ne pushime  me Magjistarin Blu3

Eja ne pushime me Magjistarin Blu4 

Eja me Magjistarin Blu ne pushime5

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 13 vjeç