Nina dhe misteri i notës oktavë View larger

Nina dhe misteri i notes oktave ( Nina 2 )

Moony Witcher PE0147

New product

Përshkrim i shkurtër

“Nina dhe misteri i notës oktavë” është vëllimi i dytë i serisë së librave për fëmijë të autores Moony Witcher. Po çfarë ndodh me Venecian dhe Ninën e cila niset Ninën e cila shkon në Egjipt për të gjetur Zeron mjegullore

More details

502 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789995628406

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

6 other products in the same category:

More info

Venecia ishte në ankth: dy muaj më parë Luani me Flatra ishte parë të fluturonte e më pas të ulej sërish mbi kolonën e tij të mermertë.

Kryebashkiaku i ri, Loris Sibilo Loredan kishte vendosur që ta mbante të fshehtë magjinë e statujës, pasi kishte bërë një marrëveshje djallëzore me Karkoni e Artë. Nina shkon në Egjipt, që të gjejë Zeron mjegullore, e cila do ta ndihmojë për të çliruar Misterin e Dytë, që mbahet i burgosur në Dhomën e Magjepsjeve.

Data sheet

pages200
ISBN9789995628406
Published year2008
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAlbana Nexhipi