Reduced price! Meri Popins dhe Poliana, set me 4 libra View larger

Meri Popins dhe Poliana, set me 4 libra

P. L. Trewrs, Eleanor H. Porter BOM0137

New product

Përshkrim i shkurtër

Këto dy personazhe kanë fituar dashurinë e përjetshme jo vetëm të lexuesit të vogël, por edhe të të rriturve. Dadoja Meri Popins teksa përkujdeset për binjakët Jane dhe Michel sjell histori të pazakontë. Ditët e tyre janë plot magji. E tillë është edhe jeta e Polianës, e cila mbetet jetime dhe shkon te tezja e saj. Filozofia e Polianës për të sjellë lumturi në familje dhe mjedisin ku jeton e ka bërë këtë personazh të dashur për këdo

More details

99 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1

1 890 Lekë

-10%

2 100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Rreth setit

1. “Meri Popins” nga P.L. Trewrs. Vetëm këtë libër mund ta porositësh te linku KËTU.

2. “Meri Popins kthehet” nga P.L. Trewrs. Vetëm këtë libër mund ta porositësh te linku KËTU.

Që nga momenti që Meri Popins mbërrin në “Banks house” jeta e saj ndryshon përgjithmonë. Kjo seri klasike tregon historinë e një prej dadove më të dashura në botë që sjell magji dhe gëzim kudo ku shkon. Duke sjellë artin origjinal dhe sharmant përmes ilustrimeve të Mary Shepard, këto botime të reja sjellim kënaqësi për lexuesit e çdo moshe.

Kjo seri nis kur Meri Popins e shtyn era lindore në pragun e shtëpisë së Bankave. Ajo bëhet dadoja më e pazakontë për binjakët Jane dhe Michael. Kush tjetër përveç Mary Poppins mund të rrëshqasë mbi çarçafë, të tërheqë një kolltuk të tërë nga një qilim i zbrazët, dhe të bëjë një lëng të shijshëm, të shëndetshëm, në mënyrë kaq të përzemërt?

Një ditë me Meri Popins është një ditë e magjisë dhe e besimit që vjen në jetë!

3. “Poliana” nga Eleanor H. Porter. Vetëm këtë libër mund ta porositësh te linku KËTU.

4. “Poliana rritet” nga Eleanor H. Porter. Vetëm këtë libër mund ta porositësh te linku KËTU.

Data sheet

Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1