Rrefenja nga pylli i majmuneve View larger

Rrefenja nga pylli i majmuneve

Gaqo Bushaka BCA083

New product

Përshkrim i shkurtër

Keni qenë ndonjëherë, qoftë edhe në ëndërr, në pyllin e magjishëm të majmunëve? Jo?! Ejani atëherë të shkojmë së bashku, duke ecur nëpër faqet e romanit Rrëfenja nga pylli i majmunëve. (Por merrni leje më parë te prindërit.)

More details

897 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Çabej
Viti i botimit2014

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Në pyllin e magjishëm të majmunëve ka një qytezë ku rrugët janë të shtruara me gurë drite. Natën ata lëshojnë një dritë blu... Trotuaret janë prej guaskash të nxjerra nga fundi i detit... Yjet mbrëmjeve zbukurojnë bredhat e lartë, sa duket sikur çdo natë të ishte Viti i ri... Do të njiheni aty me aventurat e majmunit simpatik Kiti dhe shokëve të tij të besës: gjelit Kiki, maçokut Mjau dhe bufit Humbo, që të gjithë nxënës në shkollën e këtij pylli, shkolla "Zogu i parajsës". Të gjitha këto mrekulli i ka rrëfyer për ju shkrimtari Gaqo Bushaka, i cili ka shkruar edhe gjithë aventurat e Çufos dhe Bubit kaçurrel.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages176
Viti i botimit2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
Numri i botimeveRibotim