Nina dhe mallkimi i gjarprit me pupla View larger

Nina dhe mallkimi i gjarprit me pupla

Moony Witcher PE0148

New product

Përshkrim i shkurtër

“Nina dhe mallkimi i gjarprit me pupla” është vëllimi i tretë i serisë së librave për fëmijë të autores Moony Witcher. Nina e kuptoi se nuk kishte nga t’ia mbante. Këtë radhë Alkimia e Dritës nuk kishte mundur ta mposhtte Botën e Errët të së Keqes. Sytë i përvëlonin nga mallkimi i Gjarprit me Pupla dhe frika e pushtoi krejt.

More details

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789995628710
Viti i botimit2009

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

1 other product in the same category:

More info

Nina e ka të qartë se, për të çliruar mendimin e fëmijëve dhe për të shpëtuar Hënën e Gjashtë, duhet të luftojë ende.

Këto dhe vazhdimi i kësaj historie shtjellohet plot fantazi tek “Nina dhe mallkimi i gjarprit me pupla”.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages200
ISBN9789995628710
Viti i botimit2009
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani