Reduced price! Misteret e princeshave të bukura, set me 4 libra View larger

Misteret e princeshave te bukura, set me 4 libra

Grup autorësh BOM0136

New product

Përshkrim i shkurtër

Këto libra janë përzgjedhur për vajza që nisin të kenë misteret e tyre, të ndërtojnë botën e tyre, dhe të shfaqen të rezervuara në raport me të tjerët. Dy librat e Frances Burnett, “Kopshti i fshehtë” dhe “Princesha e vogël”, “Rebeka” dhe “Etika për vajza” janë pjesë e një seti për të tilla lexuese....

More details

97 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1

1 980 Lekë

-10%

2 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Rreth setit

1. “Kopshti i fshehtë” nga Frances Burnett. Vetëm këtë libër mund ta porositësh te linku KËTU.

2. “Princesha e vogël” nga Frances Burnett. Vetëm këtë libër mund ta porositësh te linku KËTU.

3. “Etika për vajzat” nga V. Ivanova. Vetëm këtë libër mund ta porositësh te linku KËTU.

4. “Rebeka” nga Kate Wiggin. Vetëm këtë libër mund ta porositësh te linku KËTU.

Data sheet

Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1