A di të fërshëllesh Johana? View larger

A di te fershellesh Johana?

Ulf Stark BDI0228

New product

Përshkrim i shkurtër

Na ishte një herë një djalë i vogël, që nuk kishte gjysh! Kurse shoku i tij e kishte gjyshin dhe ishte i lumtur.... "A di të fërshëllesh Johana?", një libër-xhevahir i vogël, për fëmijët nga 7 vjeç e tutje, e gjeni në platformën tonë. Porosite me një klik

More details

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789928217400

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

"A di të fërshëllesh, Johana?" është historia e djaloshit Berra, i cili nuk ka gjysh dhe krejt papritur vendos të shkojë në shtëpinë e të moshuarve, së bashku me shokun e pandarë, Ulfin. Aty takon Nilsin, gjyshin ideal, dhe që të tre bëhen miq të ngushtë.

Me ilustrime të jashtëzakonshme nga Anna Höglund, "A di të fërshëllesh, Johana?" është një libër interesant e prekës, klasik në shumë vende, një dëshmi e lidhjes mes brezit të ri dhe brezit të vjetër.

Data sheet

pages52
ISBN9789928217400
Published year2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSokol Demaku
I ri1