Reduced price! Pertej mureve te heshtjes View larger

Pertej mureve te heshtjes

Danielle Steel BD0496

New product

Përshkrim i shkurtër Në romanin e saj të 38-të best seller, Danielle Steel krijon një portret jetësor dhe të fuqishëm të familjeve të ndara, jetëve të shkatërruara dhe të një kombi të ndarë nga paragjykimet gjatë një ngjarje të turpshme në Amerikën e ditëve të sotme.

More details

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789992750537
Viti i botimit2003

720 Lekë

-10%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Një burrë përpara në kohë me idetë e tij, profesori japonez i kolegjit Kyoto, Masao Takashimaya ka një passion për idetë moderne që është i fortë sa besimi i gruas së tij në traditat e vjetra. Ishte fillimi i viteve 20 dhe Masao pa në ëndërr të ardhmen- dhe një të vërtetë mhnitëse të politikave dhe mundësive të një bote që ndryshon vazhdimisht.. Pas njëzetë vitesh, vajza e tij 18 vjeçe Hiroko, e ndarë midis traditave të mamasë së saj dhe dëshirave të babait, niset me SS Nagoya Maru për të shkuar në Kaliforni për tu shkolluar e për ta bërë babain e saj të lumtur. Ishte Gusht 1941.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages368
ISBN9789992750537
Viti i botimit2003
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIlir I. Baçi
VendodhjeTirane