Te jetosh ne paqe View larger

Te jetosh ne paqe

Naim Berisha A-002794

New product

Përshkrim i shkurtër

Një roman historik mbi Berishët e Muhurrit. A e ndihmuan Skëndërbeun apo e tradhtuan? Roli i Dhimitër dhe Nikollë Berishës nga Dibra, gjeneralë të Skënderbeut.

4 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet M&B
ISBN9789928172860

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages204
ISBN9789928172860
Published year2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë