Vera ime pa te dashur

Dagmar Hoßfeld A-002718

New product

Përshkrim i shkurtër

Si mund ti mbijetosh një vere të nxehtë… kur I dashuri është shumë larg. Për herë të parë vjen në shqip autori bestseller Dagmar Hoßfeld

More details

496 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928300331

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

1. Lëpi akullore me kaush!

2. Kalo kohë me shoqet më të ngushta!

3. Shko për not!

4. Siguro një punë cool!

5. Shmang djemtë tërheqës!

6. Mos u dashuro!!!

Pika NJË deri në KATËR nuk është problem.

Por si është puna me pikat PESË dhe GJASHTË?

 

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages212
ISBN9789928300331
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMigena Xoxa
I ri1