Une e dua ate. Shum. Besoj. View larger

Une e dua ate. Shum. Besoj.

Alba Muceku A-002722

New product

Përshkrim i shkurtër

"Një histori e vërtetë për përditshmërinë e jetëve tona, disa histori dashurie që pleksen së bashku, një histori tradhtie.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

NERAIDA
ISBN9789928227393

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Katër të rinj në udhëkryq me njëri-tjetrin, me veten, me ndjenjat, me zgjedhjet që bëjnë në jetë. Rregulla dhe ndalime, ëndërrime, përsiatje, pasione, varësi, lidhje dhe liri, mendime të vetmuara e të përbashkëta, ndarje e bashkime zemrash.

Një aventurë në kërkim të lirisë; lirisë së mendjes, së zemrës, së zgjedhjeve, së dëshirave, lirisë së jetës dhe shpirtit.

Një histori që s’mund të përmblidhet me disa fjalë, por duhet lexuar për të mësuar se për çfarë bëhet fjalë.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages200
ISBN9789928227393
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1