Fundi i veres View larger

Fundi i veres

Danielle Steel BD0423

New product

Përshkrim i shkurtër Deana ishte 18 vjec kur u martua me të bukurin francez, avokatin Marc-Edouard Duras. Tani, në moshën tridhjetë e shtatë vjecare ajo duhej të ishte e lumtur me Markun, shtëpinë elegante në San Francisko, dhe vajzën e tyre adoleshente Pilar. Por një verë i ndryshon të gjitha kur ajo kupton që martesa e saj e dështuar është një kurth prej së cilës dhuhet të largohet.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789992750871
Viti i botimit2004

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Fjalët e tij po i vinin në vesh si një mërmërimë. "Kujdesu për veten. Të dua..." "Edhe unë të dua." Pastaj u përqafuan fort, pa thënë më asgjë. "Nuk dua që ti të ikësh, Dina, por nëse do të rrish edhe pak, nuk do të jem më i zoti... të lë të shkosh." Vuri re se Beni i kishte sytë të përlotur e po ashtu edhe ajo. Duhej ta vështronte, duhej ta dinte se ishte ende aty. Nuk u përmbajt dot dhe iu hodh përsëri në krahë. "Ben, të dua." E shtrëngoi gjithë afsh, pastaj u shkëput ngadalë dhe e vështroi gjatë duke ndier vuajtje në zemër. "Mund të të them se këta muaj i kanë dhënë kuptim gjithë jetës sime?" "Po, mundesh." I buzëqeshi dhe e puthi te maja e hundës.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages412
ISBN9789992750871
Viti i botimit2004
Vendodhja e botimitTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAlda Koço