Nje yll plot drite View larger

Nje yll plot drite

Danielle Steel BD0419

New product

Përshkrim i shkurtër Kjo është historia e një djali të jashtëzakonshëm me një mendje brilante, me një zemër flori dhe një shpirt të toruruar. Është historia e një sëmundjeje, e një lufte për të mbijetuar, dhe një gare kundër vdekjes. Kjo është historia e fushqishme personale e Danielle Steel për të birin e humbur dhe leksionet që ajo mësoi gjatë betejës së gjatë kundër errësirës.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789992750693
Viti i botimit2003

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Që nga dita që lindi, Nik Traina ishte gëzimi më i madh i mamasë së tij. Nëëntëmbëdhjetë vjec ai vdes. Kjo është historia e fushqishme personale e Danielle Steel për të birin e humbur dhe leksionet që ajo mësoi gjatë betejës së gjatë kundër errësirës. Me anë të kujtimeve të ëmbla dhe të dhimbshme të Nik, Steel sjell një marrëdhënie torturuese midis një të riu dhe nënës së tij të dashur- dhe një portret pikëllues të një vrasësi të mallkuar me depresion maniak, prej të cilit vuajnë tre deri në katër milion amerikan.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages328
ISBN9789992750693
Viti i botimit2003
Vendodhja e botimitTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAmik Kasoruho