Reduced price! Babai i pasur babai i varfer 2 Skema e levizjes se parave – Argeta LMG View larger

Babai i pasur babai i varfer 2 Skema e levizjes se parave – Argeta LMG

Robert Kiyosaki A-008701

New product

Përshkrim i shkurtër

Autori dhe mentori i financave personale Robert T. Kiyosaki zhvilloi perspektivën e tij unike përmes pikëpamjeve shumë të ndryshme që sjellin dy baballarët e tij: Babai i biznesit dhe babai i njohurive. Ky tekst parashtron filozofinë e Kiyosaki dhe marrëdhënien e tij me paranë.

412 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG

1 161 Lekë

-10%

1 290 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

18 other products in the same category:

Data sheet

pages310
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiÇeltina Lloshi
I ri1