Çufo president View larger

Çufo president

Gaqo Bushaka BCA007

New product

Përshkrim i shkurtër

Leximi i "Çufoja dhe bubi Kaçurrel", "Çufoja në shtëpinë e çudirave", "Filmi i gjeneral Çufos" dhe "Pushimet e Çufos" ka bërë që ky personazh të mbijetojë dhe të bëjë prapësira për afro tre dekada.

95 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Çabej
ISBN9789992733977

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

4 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

pages192
ISBN9789992733977
Shtëpia botueseÇabej
Published year2008
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitMbi 7 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveThird edition