Një shëtitje e paharrueshme View larger

Online only

Nje shetitje e paharrueshme

Nicholas Sparks BOT0006

New product

Përshkrim i shkurtër

Një libër i jashtëzakonshëm...prekës dhe shpeshherë rrëmbyes... Një libër që nuk do ta harroni shpejt

77 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789992791020

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages206
ISBN9789992791020
Shtëpia botueseBota Shqiptare
RedaktoriManjola Ali
Published year2004
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveSecond edition
PërkthyesiLoriana Gjini