Reduced price! Babai i pasur, babai i varfer per adoleshentet – LG View larger

Babai i pasur, babai i varfer per adoleshentet – LG

Robert Kiyosaki A-008702

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky është një libër për ndryshimin e paradigmës, për shikimin e botës në një mënyrë tjetër. Ky libër të mëson të bësh gjëra ndryshe ose thjesht, të bësh gjëra të ndryshme. Krahasuar me babin e pasur, babin e varfër, sjell elemente që të ndihmojnë për të hequr shumë pengesa emocionale rreth parasë dhe biznesit parë përmes historive edukative. Pra, nëse vërtet dëshironi të ndryshoni marrëdhënien tuaj me paratë dhe suksesin në përgjithësi, vazhdoni, lexoni.

432 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928303950

608 Lekë

-23%

790 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages183
ISBN9789928303950
RedaktoriElona Zeraliu
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përkthyesi|Bledar Kurti
I ri1