Reduced price! Discover Buthrotum View larger

Discover Buthrotum

Ylber Hysi YH004

New product

Përshkrim i shkurtër

Kjo guidë është dy gjuhëshe shqip/anglisht dhe iu vjen në ndihmë të gjithë personave që duan të dinë rreth historisë, arkeologjisë dhe institucioneve të kultit në këtë zonë

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789994395279

1 288 Lekë

-8%

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

25 other products in the same category:

Data sheet

pages114
ISBN9789994395279
RedaktoriAleks Gjinaj
Published year2008
Përmasat200x190
PërkthyesiElona Limaj