Biznesi i Shekullit 21

Robert Kiyosaki A-008812

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër shpjegon biznesin revolucionar të marketingut në rrjet në kontekstin e asaj që e bën çdo biznes një sukses në çdo situatë ekonomike. Ky libër i jep besueshmëri biznesit të marketingut në shumë nivele dhe justifikon pse është një rrugë ideale për të fituar para.

More details

421 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928389015

990 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

20 other products in the same category:

More info

A je i zemëruar me korrupsionin në botën e korporatave? Apo me Wall Street-in dhe bankat e mëdha? Me qeverinë që bën mё shumë gjëra tё gabuara dhe jo mjaftueshëm gjëra tё duhura?

Apo je i zemëruar me veten tënde qё nuk i ke marrë nën kontroll më parë financat e tua?

Jeta është e vështirë. Pyetja është: "Si ke ndёrmend ta pёrballosh?".

Ankimet dhe vajtimet për ekonominë apo fajësimi i të tjerëve nuk do ta sigurojnë të ardhmen tënde financiare. Nëse do pasuri, duhet ta krijosh atë. Duhet të marrësh nën kontroll të ardhmen tënde duke filluar nga të ardhurat e tua – sot!

Duhet të zotërosh biznesin tënd.

Këto mund të jenë kohëra të vështira ekonomike për shumicën, por, për shumë sipërmarrës, këto janë kohëra të mbushura me potencial ekonomik.

Jo vetëm që është koha e duhur për të zotëruar biznesin tënd, por nuk ka pasur ndonjëherë një kohë më të mirë sesa e tashmja.

 

Data sheet

pages348
ISBN9789928389015
Shtëpia botueseThe business of the 21st century
RedaktoriXhevat Lloshi
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiÇeltina Lloshi
I ri1