Babai i pasur, guide per te investuar View larger

Babai i pasur, guide per te investuar

Robert Kiyosaki A-008929

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër Robert Kiyosaki sjell vëzhgime të mprehta sesi investojnë të pasurit dhe analizon dallimet me të varfërit dhe shtresat e mesme. Për herë të parë vjen në shqip ky libër që konsiderohet guida më e mirë për investimet, hedhur në qarkullim nga shtëpia botuese Argeta LMG. Ky libër është shpallur si botimi më i mirë i vitit 2022 në kategorinë libri biznesit dhe zhvillimit personal, nga Bukinist.al dhe blogu Leximtari më 23 prill 2023, i shqipëruar nga Bledar Kurti.

More details

357 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928389091

1 290 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

11 other products in the same category:

More info

Mentori më i mirë i financave personale dhe investimit, Robert Kiyosaki sjell në këtë libër rregullat bazë për të reduktuar rrezikun e investimit, kontrollet e investitorit, kthimin e të ardhurave nga paga në të ardhura pasive dhe në investime, mënyrat sesi të bëheni investitorë të fuqishëm, si të mbrohemi nga falimenti dhe si ti kthejmë idetë në biznese me të ardhura në miliona dollarë.

Data sheet

pages546
ISBN9789928389091
Shtëpia botueseGuide to investing
RedaktoriElona Zeraliu
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiBledar Kurti
I ri1