Nje pamje ndryshe nga Saranda

Ylber Hysi YH001

New product

Përshkrim i shkurtër

Një guidë e plotë për ata që duan të njohin qytetin e Sarandës: Historia, arkeologjia dhe kultet religjioze të qytetit turistik në jug të vendit. Botimi është përgatitur nga studiuesi i njohur Ylber Hysi 

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789994395248
Viti i botimit2008

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

29 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages154
ISBN9789994395248
RedaktoriAleks Gjinaj
Viti i botimit2008
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë