Lower coastline

Ylber Hysi YH002

New product

Përshkrim i shkurtër

Një guidë turistike e bashkisë së Lukovës në rivierën jugore shqiptare: Pamje e përgjithshme rreth historisë së zonës, pamje gjeografike, burimet turistike, malet, ndertesat fetare, bregdeti dhe detaje të tjera

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789995674335

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

29 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages107
ISBN9789995674335
RedaktoriAleks Gjinaj
Gjuhaalbanian/english
Përmasat200x190
PërkthyesiElona Limaj