Çufo në shtëpinë e çudirave View larger

Cufo ne shtepine e cudirave

Gaqo Bushaka BCA006

New product

Përshkrim i shkurtër

Gaqo Bushaka është një nga autorët më të suksesshëm në Shqipëri. Ka kontribuar në lëvrimin e një lloj përralle "të re" për fëmijët që e bën të pëlqyeshme dhe tepër interesante. Ka lëvruar prozën e gjatë, dhe sidomos romanin për fëmijë.

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Çabej
ISBN9789992733381

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

3 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

pages204
ISBN9789992733381
Shtëpia botueseÇabej
Published year2005
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 7 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveThird edition