Historia e Ballkanit View larger

Historia e Ballkanit

Misha Glenny A-004121

New product

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEMA
Fletët752
ISBN9789951721806
Viti i botimit2019

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Fletët752
ISBN9789951721806
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAbdurrahim Myftiu dhe Kastriot Myftiu
I ri1