Skenderbeu. Ideja dhe ndertimi i shtetit View larger

Skenderbeu. Ideja dhe ndertimi i shtetit

Pëllumb Xhufi A-004104

New product

97 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
Fletët240
Viti i botimit2019

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Fletët240
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
HistoryAlbania
I ri1