Vivi solo per testimoniare

At Zef Pllumi FRA0074

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky është versioni italisht i veprës monumentale të Atë Zef Pllumit, i cili është përgatitur me parathënie të ish-kryeministrit italian Silvio Berlusconi. Kjo vepër ka pasur jehonë të madhe në tregun italian dhe është konsideruar si një testament për të kuptuar sistemin komunist

896 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
ISBN9788894084108

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages300
ISBN9788894084108
Vendodhja e botimitShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç